Noclegi w Chłapowie

Noclegi w Chłapowie

 

W sieci aż roi się od stron, które podają informacje o pensjonatach, domach wczasowych, domkach i kwaterach prywatnych w Chłapowie. Sama ze zorganizowaniem wyjazdu do Chłapowa byłam dość spóźniona, bo noclegów szukałam na 10 dni przed wyjazdem i to w dodatku w szczycie sezonu (lipiec). W kilku obiektach w Chłapowie, do których dzwoniłam, nie było już wolnych miejsc, ceny noclegów w innych przekraczały mój budżet.

Ponieważ poszukiwałam wersji naprawdę ekonomicznej, znalazłam w końcu pokój z łazienką za 35  zł od osoby (uważam, że to całkiem sensowna cena). Jedynym minusem jest odległość od morza (ok. 800 m).

Na miejscu okazało się jednak, że w wielu ośrodkach i pensjonatach są wolne pokoje, więc nawet w szczycie sezonu można by jechać w ciemno i już na miejscu znaleźć coś całkiem przyjemnego, i to nawet w cenie 33 zł za osobę.

Dla mnie ? jak wspominałam ? liczyła się przede wszystkim cena, więc nie mam rozeznania w droższych możliwościach noclegowych w Chłapowie, ale wydaje mi się, że na bardzo luksusowe warunki raczej nie należy liczyć. Natomiast opcji jest wiele ? od pól namiotowych (z darmowym wi-fi!), kempingowych, domków letniskowych, kwater prywatnych, pensjonatów i domów wczasowych, po miejsca, którym niewiele zapewne brakuje, by nazwać je ?apartamentami?.

5 Comments to "Noclegi w Chłapowie"

 1. justyna358 pisze:

  Możesz mi podać namiary na ten nocleg gdzie ty byłaś??

  • admin pisze:

   Jasne – to „Magma” na ul. Górniczej 6 (608 874 696). Ale tak, jak pisałam ofert noclegowych w Chłapowie jest bez liku i jeśli trochę podzwonisz, wydaje mi się, że znajdziesz coś bliżej morza. Trzymam kciuki! Daj znać, jak Ci poszło, no i jak wrażenia z Chłapowa :)

 2. justyna358 pisze:

  Znalazłam już-”Raj” ul.Hutnicza 12.Wujezdzamy w niedziele :).Opisze wrażenia jak wrócimy.

 3. justyna358 pisze:

  Trzymaj trzymaj po pewnie się przydadzą :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wakacje w Chłapowie nad Bałtykiem – atrakcje Chłapowa i okolic